Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Рішення ZKTeco ZKBioSecurity-TMD для підрахунку людей, базується на передовій технології комп’ютерного зору, пропонує зручний та надійний контроль доступу, а також точні та ефективні дані про кількість входів та виходів. Воно забезпечує миттєвий підрахунок людей, контроль доступу та аналіз даних для управлінського персоналу, щоб забезпечити безпечну соціальну дистанцію та покращити організацію вашого бізнесу за рахунок глибокого розуміння поведінки клієнтів. Рішення підходить для різних застосувань: торгові центри, роздрібні мережі, музеї, ресторани та інші місця громадського призначення.

Підрахунок людей

Підрахунок людей – це важлива міра для контролю потоків людей, як для підвищення рівня безпеки, так і для зручності відвідувачів.

ZKTeco об’єднала технологію комп’ютерного зору із системою підрахунку людей. Нове покоління системи розпізнавання осіб здатне автоматично автоматично підраховувати кількість людей. Якщо кількість людей перевищуює максимальне задане значення, спрацює сигнал тревоги і вхід буде автоматично заблоковано.

Управління потоком та чергою

управління потоком людей

 

 

Економічність
Рішення для підрахунку відвідувачів для автономних терміналів контролю доступу ZKTeco, комбінуючи функцію підрахунку людей і систему гібридної ідентифікації (включаючи розпізнавання обличь, відбитків пальця, RFID карток). Витрати значно знижуються за рахунок простої установки одного терміналу контролю доступу для підрахунку людей, що входять в певну зону, що економить гроші, одночасно підвищуючи зручність, ефективність і безпеку.

 

 

контроль доступу по кількості людей

 

 

Моніторинг потоку
Потік людей завжди був проблемою для співробітників, які займаються проведенням презентацій, свят і розпродажів.
Система підрахунку людей ZKTeco гарантує, що певна зона не буде переповнена, вона підраховує всіх, хто входить в певну зону, що
дуже важливо для моніторингу потоку і набагато точніше і ефективніше в порівнянні зі старим ручним методом підрахунку.

 

 

диференційний підрахунок людей

Диференціальний підрахунок людей
Система дозволяє відстежувати рух, вхід і вихід певних людей. Наприклад, відокремити відвідувачів від персоналу і точно порахувати людей в кожній з груп.

 

 

 

zkteco подсчет людей

 

Високий рівень захисту
Велика кількість людей в закритому приміщенні може викликати серйозну небезпеку. При перевищенні певного заздалегідь заданого ліміту кількості людей в приміщенні, система автоматично обмежить вхід людей. Система підрахунку людей ZKTeco пов’язана з тривогою,
електронною поштою та відеоспостереженням, дозволяючи адміністрації або співробітникам служби безпеки миттєво дізнаватися дані про трафік, і розуміти про потрібність екстренних заходів.

 

 

 

Рішення для підрахунку людей ZKBioSecurity-TMDподсчет посетителей zkteco zkbiosecurity mtd

ZKTeco забезпечує ефективне управління рухом людей за допомогою системи розпізнавання обличчя для контролю максимальної завантаженості. Якщо кількість людей перевищує максимальний рівень, спрацьовують сигнали тривоги і блокується дверний замок, що не дозволяє людям отримати доступ до певної зоні.

Функція підрахунку відвідувачів призначена для підприємств роздрібної торгівлі, розважальних закладів, торгових центрів, ресторанів і музеїв. Вона може працювати разом з контролем доступу, обліку робочого часу, управлінням ліфтом, відеоспостереженням.

1) Термінал контролю доступу
Термінал контролю доступу ідентифікує користувачів по різних біометричних даних, які включають функцію розпізнавання обличчя, розпізнавання долоні або відбитка пальця.

2) Турнікет
Система контролю входу також використовується в якості лічильника, який підключений до терміналу контролю доступу. Це оптимальне рішення в зонах з високим рівнем потоку і на об’єктах з високим рівнем безпеки.

3) Програмне забезпечення (ZKBiоSecurity-TMD)

ZKBioSecurity-TMD – це універсальна веб-платформа безпеки, розроблена ZKTeco, вона містить кілька інтегрованих модулів: контроль доступу, облік робочого часу, управління ліфтами (онлайн / офлайн), готельний модуль, управління відвідувачами, парковка, патрулювання та відеоспостереження. Завдяки доданої функції підрахунку людей, вона забезпечує нові функції необхідні для запобігання поширенню вірусних захворювань.

 

Керування щільністю людей

Лічильник відвідувачів ZKTeco заснований на технології комп’ютерного зору. Коли люди проходять повз термінал розпізнавання осіб, ведеется безперервний підрахунок і на екрані відображається загальна кількість людей. Підрахована кількість буде відображатися на зеленому або червоному фоні, вказуючи на різний статус.

подсчет количества людей в помещение zkteco

Працює з ПО все-в-одному – ZKBioSecurity-TMD

ZKTeco інтегрувала функцію підрахунку відвідувачів в програмне забезпечення ZKBioSecurity-TMD, щоб забезпечити високу ефективність в управлінні торгівлею. ZKBioSecurity-TMD – це веб-програмне забезпечення, яке після підключення до мережі може збирати дані про кількість людей в реальному часі з кількох терміналів або за допомогою системи відеонагляду. Крім того, на вході і виході може бути встановлений екран підрахунку людей.

монитор подсчета людей zkteco

Широкий кут розпізнавання осіб і відстань розпізнавання до 3 метрів

Розпізнавання облич у видимому світлі відбувається набагато швидше, ніж розпізнавання осіб в ближньому інфрачервоному діапазоні, а відстань розпізнавання значно збільшено (до 3 метрів), що значно збільшує швидкість потоку людей. У той час як більшість алгоритмів підтримують тільки розпізнавання осіб під кутом 15 градусів, система ZKTeco підтримує розпізнавання осіб під кутом ± 30 градусів.

Підключення

лімітований доступ в приміщення